Zana Toamna

Iata ca toamna se apropie incet, incet spre final si cu drag si multa iubire isi ia ramas bun de la noi, toti copiii cuminti si isteti.

Fiindca timp de trei saptamani am desfasurat in gradinita noastra o multime de activitati cu privire la anotimpul Toamna, in saptamana 11- 15 nov. am evaluat tot ceea ce am invatat, si iata ca… SURPRIZZZA nu a intarziat sa apara!!!

Cine credeti insa ca a calacat pragul gradinitei noastre?!!!!

Bine, bine, va spun indata! pai da, nimeni alta decat Zana Toamna.

Zana Toamna care ne-a adus in fiecare clasa zambet un cos plin cu bunatati imbinat cu multa veselie, bucurie si armonie. Nici noi nu am fost mai prejos si am incantat-o cu catecele noastre, poezioare, miscari ritmice si tot ce trebuie pentru a-i demonstra ce copiii silitori suntem!

In final copiii si Zana Toamna si-au luat ramas bun si desigur au stabilit o noua intalnire in anul ce vine! 20131113_102219 20131113_101411 20131113_095929 20131113_103733

Initiator,  teacher Mihaela Mihai J

Posted in Activităţi cu copiii.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.